Моніка Беллуччі

Як зробити стильну зачіску, якщо вам за 50 – поради експерта

Vogue

Стильна та охайна зачіска дуже важлива для створення гарного першого враження. Сьогодні багато людей стежать за модними тенденціями по догляду за волоссям та намагаються дотримуватися їх.

Це стосується й тих, кому вже за 50. "Дивогляд" із посиланням на Vogue вирішив розповісти вам, із якою зачіскою ви виглядатимете ідеально у цьому віці. 

Авторка американської версії Vogue Кетлін Бейрд-Мюррей впевнена, що найбільш доречним для жінок даного вікового проміжку буде рваний чубчик. Він значно освіжить ваш погляд та зробить обличчя більш охайним. 

Така стрижка вже тривалий час є дуже популярною у французьких жінок. Вона легка у догляді і багато років не виходить з трендів. Ще однією чарівною особливістю зачіски є те, що вона створює ефект молодості на вашому обличчі. 

"Чубчик у стилі Франсуази Арді й Бріджит Бардо дуже легко носити, він завжди актуальний і стає дедалі популярнішим. Ця зачіска не тільки освіжає зовнішній вигляд. Багато жінок із чубчиком справді не вдаються до ін’єкцій ботоксу в зоні чола". 

Якщо ви вирішилися на цю стильну зачіску, то спочатку уважно придивіться до форм свого обличчя.

"Основний нюанс у тому, як волосся падає на брови, щоки й щелепу. М’який чубчик підкреслює вилиці, лінію підборіддя і відкриває погляд. Якщо зробити зріз трохи далі від очей, то вони будуть здаватися ширшими, і це дуже позначиться на сприйнятті інших пропорцій обличчя. Рівний прямий чубчик швидко відростає, накриваючи брови", – розповідає експертка.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав про 5 зачісок, із якими ви будете стильними.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ