LAETITIAKY

Профіль коня або захисна маска: художниця створює "картини" з власного волосся – фото

laetitiaky / Instagram

Сама собі перукар

Африканська художниця Летіція Кей створює з волосся неймовірні скульптури та форми. Про це розповідає портал dazeddigital. 

Усе починалось з інтересу до плетіння коси, а зараз її роботи є справжніми шедеврами мистецтва, які водночас і химерні, і потужні. 

Дівчина заплітає волосся з п'яти років. За її словами, перші роботи були створені на головах мами та сестри. 

"Раніше я укладала волосся мами і сестри, а коли шість років тому я повернулася до свого натурального волосся, моя любов до плетіння зросла. Я хотіла повернутися до своїх африканських коренів".

Починала вона зі звичайних косичок, проте з часом їм на зміну прийшли окремі фігури і навіть цілі сюжети. Для створення шедеврів Летиції потрібні лише волосся, нитки та трохи дроту. 

Ідеї для "картин" дівчина вигадує сама. Інколи продумує це заздалегідь, малюючи ескізи, а інколи отримує  натхнення під час самої роботи.

Залежно від складності роботи, на створення однієї такої скульптури Летиція витрачає від 30 хвилин до 3 годин. 

Своїми роботами авторка ділиться у соціальних мережах. Кількість її підписників в мережі Інстаграм становить понад 400 тисяч, а у ТікТоці майже 4 мільйони.

 

А оcь нещодавно "Дивогляд" розповідав про дівчину, яка створює макіяж за картинами художників

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ