Популярна у 70-х зачіска знову повернулася в моду

Ця стрижка стала справжнім хітом у представників покоління Z

Зачіска, яка була в моді 50 років тому, стала новим трендом у підлітків. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN.

Стрижка під назвою вулфкат (wolfcut) була справжнім хітом у 1970-х. Таку стрижку носили, зокрема, Девід Бові, Джейн Фонда і Джоан Джетт.

Девід Бові
Девід Бові
Фото: Shutterstock

У вулфкат волосся укорочене на маківці і подовжене ззаду. Назва стрижки походить від слова wolf – вовк, бо багатошаровість волосся асоціюється із багатошаровою шерстю вовка.

У своїх мемуарах Джейн Фонда розповіла, чому носила таку зачіску: "Чоловікам, які зустрічалися на моєму шляху, завжди подобалося довге світле волосся. Можливо, ця зачіска була способом сховатися від них".

Редакторка CNN Лея Донан зазначила, що саме з цієї причини вулфкат може бути популярною і в сучасної молоді.

"У головах нового покоління хлопчиків і дівчаток з'явилася ідея гендерної плинності (gender-fluid – так себе називають люди, які відчувають, що їхній гендер може час від часу змінюватися – ред.). За результатами американського опитування, проведеного рекламним агентством Bigeye, з'ясувалося, що половина представників покоління Z вважає, що гендер - це спектр, і що бінарні ролі застаріли. Вони вважають, що ділити речі на чоловіче і жіноче вже не актуально і що кожен може виражатися так, як йому подобається", - зазначила журналістка.

Мода на вулфкат почала відроджуватися у 2020. Тоді кількість запитів із цим словом у Google зросла на 10% порівняно із попередніми роками. А у 2021 році згадка стрижки в Pinterest збільшилася на 88% у порівнянні з 2020 роком. У TikTok вже опубліковано понад 80 млн роликів із хештегом #wolfcut.

@ikbengebanned0
@noordabashh

Не в останню чергу популярності зачіски посприяв один із солістів мега-популярного гурту BTS Джин, який зробив собі таку стрижку.

Вулфкат називають оновленою підлітковою версією стрижки маллет (або кефаль), яка була надзвичайно популярною на початку весни.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше