5 кроків до здорового та красивого волосся

Волосся – один з головних індикаторів здоров'я. Саме тому воно може бути дуже чутливим до зовнішніх факторів, що руйнують його структуру.

Ці п'ять кроків допоможуть вам повернути волоссю здоровий вигляд, а також зроблять його ще більш красивим. Регулярно дотримуйтесь даних порад, оскільки вони здатні не тільки змінити ваш зовнішній вигляд, але й спонукати почати постійно правильно харчуватися та слідкувати за собою.

Слідкуйте за харчуванням 

Наше тіло – наша їжа. Головну частину мікроелементів та корисних нутрієнтів організм отримує разом із їжею, тому важливо слідкувати за збалансованістю вашого раціону. Для здоров'я волосся у повсякденне меню слід додавати продукти, насичені кальцієм, залізом та цинком, серед яких: жирна риба, зелені овочі, горіхи, яйця та бобові. Варто також пам'ятати і про водний баланс, оскільки від нього залежить і стан шкіри на голові. Випивайте на день 1,5-2 літра води. Для зручності можна завантажити спеціальний додаток на смартфон, що буде вам нагадувати протягом дня пити воду. 

Правильне харчування
Правильне харчування
Фото: Shutterstock

Піклуйтесь про шкіру голови

Здоров'я та якість волосся тісно пов'язані зі станом шкіри під ним. Варто навчитися обирати правильний шампунь, який буде підходити до типу вашої шкіри. Також слід пам'ятати і про додаткові ритуали з догляду – скрабування, зволоження, нанесення масок та сироваток для підтримання здорового стану шкіри на голові. 

Догляд за волоссям
Догляд за волоссям
Фото: Shutterstock

Приділіть увагу гребінцю для волосся 

 
Використання неправильного гребінця може стати причиною для випадіння волосся. Саме тому необхідно підбирати його згідно з індивідуальними особливостями. Наприклад, для тонкого та прямого волосся найкраще використовувати гребінець з натурального ворсу, що зможе створити об'єм та блиск. Дівчатам з кучерями варто придивитися до гнучких зубців, що безпечно розплутають волосся.
 
Гребінець для волосся
Гребінець для волосся
Фото: Shutterstock

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше