фільм "Вонка"

Компанія Warner Bros. оприлюднила новий трейлер до фільму "Wonka" – відео

відкриті джерела

Новий фільм стане "компаньйоном" оригінальної версії

Кіностудія Warner Bros. оприлюднила повноцінний трейлер майбутнього фільму "Wonka" з Тімоті Шаламе у головній ролі, передає "Дивогляд".

Стрічка про засновника шоколадної фабрики Віллі Вонку розповість про те, як звичайний мрійник вирішив зайнятися виробництвом солодких смаколиків і став успішним. Сюжет побудований на історії роману Роальда Даля "Чарлі та шоколадна фабрика".

Перший фільм "Чарлі та шоколадна фабрика" вийшов у 1971 році. Головну роль у ньому зіграв Джин Вайлдер. Згодом, у 2005 році режисер Тім Бертон екранізував книгу Роальда Даля з Джонні Деппом у головній ролі Віллі Вонки. Фільм став популярним у всьому світі.

Режисер нової екранізації Пол Кінг зазначив, що не хоче "заново винаходити" історію "Чарлі та шоколадної фабрики". Новий фільм "Вонка" буде "компаньйоном" оригінальної версії 1971 року.

Головну роль у новій картині зіграє популярний актор Тімоті Шаламе, який перетвориться на юного Віллі Вонку. 

Дивіться новий трейлер до фільму "Wonka" від Warner Bros.:

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що з'явився епічний перший трейлер фільму Рідлі Скотта з Хоакіном Феніксом у головній ролі.

Дивіться також відео 5 каналу:  ЗА чи ПРОТИ!? ВИБОРИ - 2024! Більшість українців проти виборів в Україні під час війни!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ