фільм "Вонка"

Компанія Warner Bros. Pictures показала офіційний трейлер до фільму "Вонка" з Тімоті Шаламе – відео

відкриті джерела

"Як найбільший у світі винахідник, фокусник і шоколатьє став тим Віллі Вонкою, якого ми знаємо сьогодні"

Кінокомпанія Warner Bros. Pictures оприлюднила офіційний трейлер до нового фільму "Вонка" про засновника шоколадної фабрики Віллі Вонка, передає "Дивогляд".

Головного персонажа у фільмі – шоколатьє Віллі Вонка зіграє знаменитий актор Тімоті Шаламе. В основу сюжету фільму покладено історію життя винахідника і засновника шоколадної фабрики.

"Фільм розповідає історію про те, як найбільший у світі винахідник, фокусник і шоколатьє став тим Віллі Вонкою, якого ми знаємо сьогодні", – йдеться в описі до стрічки.

Режисерське крісло зайняв Пол Кінґ, відомий за своєю роботою над мультфільмом "Паддінгтон". Новий фільм "Вонка" стане третьою екранізованою історією про Віллі Вонка. Перший фільм "Чарлі і шоколадна фабрика" вийшов у 1971 році. Головну роль виконав Джин Уалдер, а у другій історії (2005 рік) – Джонні Депп.

Прем'єра фільму "Вонка" в українському прокаті запланована на 14 грудня 2023 рік.

Дивіться офіційний трейлер фільму "Вонка":

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що з'явився епічний перший трейлер фільму Рідлі Скотта з Хоакіном Феніксом у ролі Наполеона.

Дивіться також відео 5 каналу: Столтенбергу НЕ БУЛО ЩО СКАЗАТИ: немає ані умов, ані термінів вступу України до НАТО. Марія Золкіна

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ