BRYANGIN

Справжній романтик українського шоубізу BRYANGIN презентує новий трек "Фурія"

BRYANGIN

Співак написав новий трек всього за один вечір

Український співак і автор пісень BRYANGIN презентує нову ліричну пісню "Фурія". Вона, як і всі треки виконавця, присвячена коханню.

"Фурія" — це легка вайбова літня композиція про стосунки між чоловіком та жінкою. Вона присвячена тій, чия "талія з розуму зводить, характер важкий, пацани не вивозять". Однак вона — його фурія і він від неї в захваті.

Один із найбільших ліриків українського шоубізу написав новий трек за один вечір. Після одного з виступів йому раптово прийшли до голови слова майбутнього треку. BRYANGIN відразу попросив ноутбук. Уже за годину народилися перший куплет і приспів "Фурії".

Послухати трек можна тут: https://promo.bestmusic.com.ua/fanlink/4870/

BRYANGIN
BRYANGIN
Фото: BRYANGIN

Співак і сонграйтер BRYANGIN — нове ім’я на українській музичній сцені. Артист народився в Камʼянці-Подільському в сімʼї військовослужбовця. Саме батькові він завдячує своєю любов’ю до музики. Адже тато артиста писав власні пісні та майстерно грав на гітарі. Надихнувшись батьком, Олександр (саме таке справжнє ім’я BRYANGIN) і сам став займатися музикою.

Свій перший трек BRYANGIN написав після розлучення з дівчиною. Тоді артист зрозумів, що саме в піснях може ділитися з людьми переживаннями й бути собою.

Сьогодні музикант присвячує треки пристрасним стосункам між чоловіком і жінкою та сімейним цінностям. Кожна його пісня — це потужний мікс сучасних R&B-бітів, мелодійного вокалу та речитативу.

"Моя музична мрія — збирати стадіони і донести свою музику до сотень тисяч людей", — зізнається BRYANGIN.
Офіційні сторінки BRYANGIN:

Дивіться також відео "5 каналу": Південно-західна частина Одещини — найбільш небезпечна. Можливий землетрус до 8 балів

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не лише про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ