Елтон Джон

"У мене була найпрекрасніша кар'єра": 76-річний Елтон Джон завершив прощальний гастрольний тур – відео

Daily Mail

Наостанок він виконав титульну композицію шоу Goodbye Yellow Brick Road перед 45-тисячним натовпом слухачів

У Швеції британський музикант Елтон Джон завершив своє 5-річне прощальне турне Farewell Yellow Brick Road. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Guardian.

У суботу, 8 липня, артист провів свій останній концерт на стадіоні Tele2 Arena у Стокгольмі, де він виконав Philadelphia Freedom, Tiny Dancer, Have Mercy on the Criminal, Rocket Man, Candle in the Wind та свої інші хіти.

"У мене була найпрекрасніша кар'єра, в яку неможливо повірити. 52 роки чистої радості грати музику. Мене б не було тут, якби не ви. Ви купували сингли, альбоми та компакт-диски – і, що важливіше, ви купували квитки на концерти, і ви знаєте, як я люблю грати наживо. Грати для вас було для мене джерелом цілющої сили, і ви були просто чудові. Дякую!", – сказав він у промові перед 45-тисячним натовпом слухачів.

За словами 76-річного музиканта, він не планує більше гастролювати, але не виключає, що одного разу ще колись виступить на концерті. Наостанок він виконав титульну композицію шоу Goodbye Yellow Brick Road.

Слід зазначити, що виступом у Стокгольмі Джон завершив свою серію більш ніж із 330 концертів. Його прощальні гастролі почалися ще у вересні 2018 року, але планам завадила пандемія та операція, яку переніс артист після травми стегна.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що всесвітньо відома модель Кайлі Дженнер показала свій посуд від українського бренду.

Дивіться також відео 5 каналу: РОСІЙСЬКІ ІСТОРИЧНІ МІФИ. Частина 2 | Машина часу

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ