"Життя на межі"

На Takflix оприлюднили документальну воєнну драму "Життя на межі"

Takflix

Сюжет охоплює події від Революції гідності до повномасштабного вторгнення рф в Україну

В онлайн-кінотеатрі Takflix оприлюднили документальний фільм – воєнну драму "Життя на межі", передає "Дивогляд".

Сюжет охоплює події з часів Революції гідності до повномасштабного вторгнення армії росії на територію України. Автори фільму Павло Пелешко і Юрко Іванишин, відомі також за створенням фільму "Зима у вогні", брали участь у подіях Євромайдану, спостерігали за окупацією Криму і східних регіонів України.

"Життя на межі"
"Життя на межі"
Фото: відкриті джерела

У документальному фільмі можна почути чимало саундтреків українських музикантів Kozak System, The Hardkiss, Karna, DakhaBrakha, Motanka. Також композитором фільму став Оскар Сенен, який раніше створив музику для стрічки "007: Не час помирати".

Документалка вже доступна до перегляду з українськими та англійськими субтитрами. Вартість кіносеансу становить 95 грн. 10% з продажу квитків на онлайн-перегляд перераховуватимуть у благодійний фонд "Повернись живим".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українська драма "Памфір" за чотири дні прокату обігнала стрічки "Щедрик" і "Мирний-21".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ