Фрагмент кліпу

Гурт із Чехії присвятив антивоєнну пісню Україні, але без скандалу не обійшлося – відео

Vesna / YouTube

Композиція лунає англійською, чеською та українською мовами

Гурт із Чехії Vesna презентував кліп на пісню My sister's crown для конкурсу "Євробачення-2023", у якій згадав про війну в Україні. Про це повідомляє "Дивогляд".

Текст пісні, рядки якого лунають англійською, чеською та українською мовами, закликає зупинити кровопролиття українців. Музиканти жодного разу прямо не згадали Україну чи росію, але закладений сенс легко помітити.

Так, перший куплет артисти присвятили "їхній сестрі", яка не дозволить над собою знущатися, не слухатиметься наказів та не забʼється в куток перед обличчям страху.

"Ви можете забрати свої руки геть
Ніхто не хоче, щоб загинуло ще більше хлопців
Ми не твої ляльки,
А життя – не мішок з грошима"

Ліричною героїнею, сестрою, в пісні чехи назвали Україну. У третьому куплеті учасники Vesna закликають "сестру" приєднатися до них в "морі, де немає ненависті", тобто до цивілізованого європейського майбутнього без росії.

Не обійшлося без скандалу, бо виявилося, що одна з учасниць групи – росіянка на ім'я Олеся Очеповська. Вона не підтримує повномасштабне російське вторгнення, але деяких користувачів все одно обурила її участь у створенні пісні.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що український фільм отримав нагороду міжнародного кінофестивалю.

Дивіться також відео 5 каналу: В кРЕМЛІ НОВА ІСТЕРИКА З ПОГРОЗАМИ. А РОСІЙСЬКІ МАТЕРІ ВЖЕ ПЛАЧУТЬ | Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ