Вікторія Апанасенко

Українка ефектно вийшла на сцену конкурсу "Міс Всесвіт-2022" ‒ фото й відео

Instagram / missukraine_universe

"Погляд дівчини сміливий та мужній"

У США триває конкурс "Міс Всесвіт-2022", де перед фіналом пройшли Preliminary Competition. Учасниці виходили на сцену у вечірніх і коктейльних сукнях, купальниках, а також національних костюмах. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на missukraine_universe.

11 січня, у середу, відбувся півфінал. Представниця України Вікторія Апанасенко вийшла на сцену в блакитному суцільному купальнику з вирізом на животі. Основний елемент її образу ‒ накидка, яку мала розмалювати кожна учасниця та презентувати свою історію.

Накидка українки була прикрашена девізом "BE BRAVE LIKE UKRAINE". Центральний елемент малюнку ‒ дівчина-птах, що символізує нашу країну.

"Погляд дівчини сміливий та мужній, і, попри рани на крилах, героїня малюнку, продовжує літати та боротися. Точно, як всі українці сьогодні. Попри всі труднощі ми виборюємо своє вільне майбутнє і точно знаємо ціну свободі", – розповіли у "Міс Україна Всесвіт".

Також учасниці виходили у коктейльних сукнях. Вікторія одягла чорне вбрання від бренду FROLOV, де на ліфі вишили синьо-жовте серце.

Далі дівчата виходили в національних костюмах, де Апанасенко презентувала Україну в костюмі "Воїн Світла". Йдеться про білу сукню з вишитими орнаментами та пишними рукавами, комбінезон, що символізує броню, головний убір з колосками, механічні крила у синьо-золотих обладунках та меч.

Проведення фіналу конкурсу краси заплановано 14 січня. На перемогу претендують 85 учасниць.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що українська держслужбовиця похизувалися дорогим відпочинком і розгнівала мережу.

Дивіться також відео 5 каналу: Польща дає танки Leopard! Генерала-здай-Херсон – здали. Що в Соледарі? 322 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ