Макс Барських

Макс Барських випустив новий зворушливий кліп про війну та кохання

max_barskih / Instagram

"Війна піддала болючим випробуванням мільйони українських пар"

Популярний український артист Макс Барських разом зі співачкою ETOLUBOV випустив композицію під назвою "Римую". Про це повідомляє "Дивогляд".

Цим кліпом знаменитості хотіли звернутися до всіх українців, яким вдалося навіть у таких складних життєвих умовах знайти чи зберегти кохання.

"Не існує найбільш страшного випробування, аніж розлука з тим, кого любиш. Чим замінити запах коханої людини, рідні обійми, тепло спільного ліжка, жарти та повільні поцілунки? Нічим! Війна піддала болючим випробуванням мільйони українських пар. Коли пишу і думаю про це, у мене пробігають мурахи по тілу. Це дуже боляче! Понад 8 місяців наше кохання проривається через екрани смартфонів. Ми змушені бачити оцифровані портрети наших близьких і це є хоча б найменшою втіхою, немов пити воду з намальованого озера", – розповів Барських.

Весь прибуток з монетизації від переглядів та прослуховувань "Римую" буде перерахований до благодійного фонду DOLI, який заснований для допомоги постраждалим від війни українським сім'ям.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що 5-річна дитина Джорджа Клуні присвятила малюнок путіну.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ