Концерт Басти в Києві

"Шоу-бізнес поза політикою": як фанат Путіна Баста виступив у Києві – відео

соцмережі

Фанатів російського репера набрався повний зал

У неділю, 19 грудня, у столичному клубі StereoPlaza відбувся концерт скандального російського репера Басти (Василь Вакуленко), пише "Дивогляд".

Попри немалу вартість квитка (від 800 до 3200 грн) концерт-хол був заповнений фанатами творчості любителя Путіна і "кримнашиста".

Перед концертом під стінами клубу зібралися протестувальники з вимогою скасувати виступ співака, який незаконно відвідував Крим, брав участь у зйомках фільму про "кримський міст", а також написав пісню зі словами "Крымский мост соединил два берега России", у якій чітко прояснив свою позицію щодо окупаційної політики Кремля і територіальної цілісності України.

Тим не менше, Вакуленко через кожних кілька місяців приїжджає до України з концертами.

Активісти винесли плакати з написами "Баста = Путін", "Московські виконавці - московські танки", "Хто не встиг сплатити за агресію РФ?" та інші.

Однак на фанатів російського репера активісти ніяк не вплинули, адже вони переконані, що "шоу-бізнес поза політикою" і "талант не можна обмежувати".

Нагадаємо, у січні 2018 року Мінкульт включив Василя Вакуленка до списку осіб, які загрожують безпеці України, однак у вересні 2020-го Басті знову дозволили відвідувати Україну і проводити тут концерти.

Влітку 2021-го СБУ просила Мінкульт заборонити Басті концерти в Україні, однак відомство не відреагувало.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ