Загадкова людина, невідомий чоловік, інкогніто

Кріс Еванс залишився позаду: найсексуальнішим чоловіком світу стала зірка фільмів Marvel

Shutterstock

Інсайдери на 100% були впевнені у перемозі "Капітана Америки"

Щороку портал People визначає найсексуальнішого чоловіка світу. Цього року перемогу прогнозували зірці фільмів Marvel Крісу Евансу. Однак, титул здобула інша знаменитість, яка також грала у картина цього кіновсесвіту, повідомляє "Дивогляд". 

Інсайдери майже на всі 100% були впевнені, що перемога за Капітаном Америкою, а точніше актором, який виконував його роль. Це було очікувано, оскільки Кріс Еванс мав забрати нагороду ще минулого року. Однак, через скандал з дік-піком було вирішено присудити перемогу актору Майклу Б. Джордану.

Цього ж року Еванс також не здобув престижного звання. Найсексуальнішим чоловіком світу було визнано іншу зірку кіновсесвіту Marvel – 52-річного Пола Радда. Актор відомий за роллю Людини-мурахи.

Пол Радд – найсексуальніший чоловік світу
Пол Радд – найсексуальніший чоловік світу
Фото: http://people.com

Незважаючи на вік, його вважають досить молодим та привабливим чоловіком. Багато-хто жартує, що Пол Радд, так само, як і Джаред Лето з Томом Крузом, ніколи не старіє.

"Я чудово розумію, що люди, дізнавшись, що обрали мене, здивуються. Це не підроблена скромність. Просто є дуже багато людей, які заслуговували на те, щоб отримати це звання раніше за мене", – висловився актор.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що принца Вільяма визнали найсексуальнішим лисим чоловіком.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше