Анна Неплях

"Готова вийти з тіні та показати себе": учасниця "Холостяка-10" увійшла до фіналу конкурсу "Міс Україна Всесвіт" – фото

neplyah / Instagram

Дівчина стверджує, що перетворилася "з каченяти на лебедя"

Анна Неплях, яка брала участь у 10-му сезоні романтичного реаліті-шоу "Холостяк", стала фіналісткою конкурсу краси "Міс Україна Всесвіт". На ньому вона буде представляти Дніпро – своє рідне місто. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її Instagram.

"Це здійснилося! Я стала фіналісткою конкурсу краси Міс Україна Всесвіт. Мало хто знає, але я так давно цього хотіла, але було мільйон обставин (в моїй голові, звичайно) через яких я себе стримувала і зараз точно знаю, що готова вийти з тіні та показати себе"

Дівчина стверджує, що протягом останнього року сильно змінилася та вдячна аудиторії за те, що вона це помічає та робить компліменти.

"Цю трансформацію можна описати як перетворення з каченяти на лебедя, і це не про зовнішнє, а про внутрішній стан. Я з упевненістю можу сказати, що сьогодні я та дівчина, якою завжди мріяла бути. І я вдячна організаторам @missukraine_universe за те, що надали можливість бути серед фіналісток і представляти своє рідне місто – Дніпро"

Окрім цього, Неплях зазначила, що фінал відбудеться 15 жовтня. Також вона нагадала, що підтримка фанатів є для неї справжньою мотивацією на шляху до нових досягнень.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що 48-річна Руслана натякнула на свою вагітність.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ