Ріанна

Forbes: Ріанна стала мільярдеркою і найбагатшою музиканткою у світі – як вона цього досягла

instagram.com/badgalriri

У світі шоу-бізнесу є лише одна людина, яка випередила артистку за статками

Власні компанії 33-річної барбадоської артистки Ріанни зробили її мільярдеркою і найбагатшою співачкою серед усіх людей. За версією Forbes, її статки дорівнюють $1,7 млрд. Про це повідомляє "Дивогляд".

Основну частку прибутку Ріанна отримає не завдяки своєму музичному надбанню, а косметичному бренду Fenty Beauty – $1,4 млрд. Інша частина грошей – бренду білизни Savage x Fenty, музичній та акторській діяльності.

Запуск Fenty Beauty стався у 2017 році. Бренд став спільним підприємством з французьким холдингом LVMH, яким керує найбагатша людина світу Бернар Арно. Бренд білизни Savage x Fenty співачка запустила через рік.

Відомо, що Ріанна не веде музичну кар'єру вже приблизно 5 років, за винятком кількох колаборацій. Частину зароблених коштів артистка віддає на благодійність.

Цікаво, що у світі шоу-бізнесу в рейтингу найбагатших людей 33-річну жінку випередила лише знаменита ведуча Опра Вінфрі, статки якої оцінюються у $2,7 млрд.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як білизна зробила Ріанну однією з найбагатших музиканток Великої Британії.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ