Сергій Притула

Сергій Притула знову став студентом – що і де вивчатиме

siriy_ua / Instagram

Здається, ведучий серйозно орієнтований на політичну кар'єру

Відомий український шоумен, який також пробував себе у ролі політика, Сергій Притула повідомив, що знову став студентом, передає "Дивогляд".

У своєму Instagram Притула написав, що навчатиметься на заочній формі факультету суспільних наук Українського католицького університету, який знаходиться у Львові. 40-річний ведучий вивчатиме публічне управління та адміністрування.

"Претендувати на участь в державному управлінні без відповідної освітньої бази можна, але не треба. Дипломів спеціаліста та магістра фінансів мені не достатньо. Привіт, магістерська програма з публічного управління та адміністрування УКУ!", - написав чоловік.

Зазначимо, в українському шоубізнесі Притула має репутацію розумної і освіченої людини. У 16 років він виграв друге місце за свій проект у Малій академії наук України. Згодом навчався у Західноукраїнському національному університеті у Тернополі, де брав активну участь у суспільному і навчальному житті, а у 2000-2001 роках навчався в одному з коледжів Лондона.

Нагадаємо, у травні у Сергія Притули народилася третя дитина.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ