Не лише спокусниця: 7 фільмів з Анджеліною Джолі, які має подивитися кожен

4 червня відомій голлівудській акторці, режисерці, послу доброї волі ООН Анджеліні Джолі виповнюється 46 років.

"Дивогляд" вирішив нагадати найяскравіші і найвагоміші фільми Анджеліни. Головна красуня Голлівуду грала не лише спокусниць, шукачів пригод, суперагентів, а й має серйозні драматичні ролі.

Крістін Коллінз, "Підміна" (2008)

"Підміна"
"Підміна"
Фото: ivi.ru

Надзвичайно важка психологічна роль матері, у якої зникла дитина. Поліція знаходить зниклого хлопчика, однак героїня розуміє, що це не її син. Жінку починають вважати божевільною та небезпечною для суспільства, однак вона не здається і йде до кінця в пошуках правди.

Лайза Роу, "Перерване життя" (1999)

"Перерване життя"
"Перерване життя"
Фото: vokrug.tv

Роман Сюзанни Кейсен "Перерване життя" про перебування в Бостонській психіатричній клініці справив сильне враження на Джолі. Актриса отримала роль особливо близького їй персонажа – підлітка з діагнозом "соціопатія". Її колегою по майданчику стала вже широко відома на той момент Вайнона Райдер, проте все ж критики зійшлися на тому, що Джолі своєю грою затьмарила усіх інших персонажів. Не дивно, що саме за цю роль Джолі отримала "Оскар".

Малефісента, "Малефісента" (2014, 2019)

"Малефісента"
"Малефісента"
Фото: DisneyStudios

Попри доволі банальний сюжет, від героїні Джолі просто неможливо відвести погляд. Перша картина мала такий комерційний успіх, що у 2019 році вийшло продовження історії.

Джіа Каранджі, "Джіа" (1998)

"Джиа"
"Джиа"
Фото: Pinterest

У цій біографічній драмі Джолі зіграла манекенницю, яка підірвала фешн-індустрію на рубежі 1970-1980 років, але не зуміла впоратися зі славою і пристрастю до наркотиків.

Лара Крофт, фільми 2001 та 2003 років

Лара Крофт
Лара Крофт
Фото: popcornnews.ru

Відважна авантюристка, археолог Лара Крофт – саме ця роль принесла молодій Джолі звання секс-символу Голлівуду і шалену популярність.

Джейн Сміт, "Містер і місіс Сміт" (2005)

"Містер і місіс Сміт"
"Містер і місіс Сміт"
Фото: etalongame.com

Фільм, у якому Джолі і її партнер по майданчику Бред Пітт були настільки пристрасними, що актори не змогли втриматися і закрутили роман, а згодом і одружилися. На жаль, їх шлюб уже розпався. Але то вже інша історія.

Тена, "Вічні" (2021)

Вихід цього фільму запланований лише на листопад 2021 року, але ми вже переконані, що він матиме успіх. Адже це фільм Marvel. Картина розповідає про древню безсмертну расу, яка 7 тисяч років таємно жила на Землі. Але тепер вони повинні показати себе, щоб вступити у боротьбу зі злими Девіантами, які (сюрприз) хочуть захопити планету і знищити людство. Джолі дісталася роль відважної воїнки Тени, яка може використовувати космічну енергію і перетворювати її на зброю.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше