серіал "Бріджертони"

"Бріджертони": з'явилася інформація щодо продовження серіалу

HollywoodReporter

Розповідаємо, що розкриють у нових епізодах

Кінематографічна компанія Netflix оприлюднила інформацію стосовно продовження популярного серіалу "Бріджертони". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на офіційний сайт компанії.

Робота над зйомками другого сезону розпочнеться навесні. Акторський склад вже повністю сформований. Так, у нових серіях, глядачі зустрінуть вже знайомих за першим сезоном Дафну Бріджертон і Саймона Бассета, яких зіграють Фібі Дайневор і Реге-Жан Пейдж.

Режисером фільму став Кріс Ван Дузен, який і сприяв продовженню стрічки. Зокрема, він прагнув розкрити історії інших задіяних персонажів.

"Ми зосередилися на історії Дафни і Саймона в першому сезоні, але ми знаємо, що є вісім книг Бріджертон і вісім братів і сестер Бріджертон. В ідеалі, я б хотів мати можливість пропрацювати історії і романи для всіх них", – зазначив режисер.

Сюжет серіалу переносить глядачів у Лондон початку XIX століття та розповідає історію родини Бріджертонів, на чолі з вдовою леді Вайолет. Жінка має вісім дітей, яким дали імена згідно з алфавітом в залежності від дати їхнього народження.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Netflix готується до зйомок нового шпигунського серіалу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ