Емілі в Парижі

Чи варто чекати глядачам на другий сезон "Емілі у Парижі" – інсайдер

vox.com

Серіал позитивно сприйняла аудиторія, хоча його неодноразово критикували за надмірну клішованість

Серіал "Емілі у Парижі" – входить до ТОП-10 стрічок на стрімінговій платформі Netflix в Україні. Тож безсумнівно багатьох цікавить питання: чи варто чекати на 2 сезон після відкритої кінцівки першого. Експерт, який працює з платформою, заявив, що проєкт точно не закриють. Про це пише The Sun

За словами інсайдера, керівники знімальної групи планували одразу розбити історію про амбітну американку Емілі, яка переїхала до Парижа, на кілька сезонів. Саме тому фінал останнього епізоду натякає на продовження пригод Емілі. 

Акторка Лілі Коллінз, яка виконала головну роль, вже планує підписати знову контракт з Netflix на участь в серіалі. 

"Лілі в захваті від героїні, сценарію та реакції шанувальників з усього світу. Більшого успіху серіалу годі й чекати, а автори вже розробили ідеї на 2 сезон. Сподіваємось, зйомки відбудуться весною, якщо не введуть посилений карантин", – заявив інсайдер. 

Якщо зйомки серіалу почнуться навесні, то новий сезон глядач зможе побачити вже у жовтні 2021 року. 

"Емілі у Парижі" – серіал про амбітну експертку з реклами, яка працює в Чикаго. Оскільки компанія розширилася та відкрила філію в Парижі, Емілі відряджають туди, аби вона впроваджувала у французькій філії цінності компанії. Однак на шляху в дівчини виникає одразу кілька перепон: незнання мови, відсутність друзів у місті та неприязнь у новому колективі.  

І хоча серіал вже встигли розкритикувати безпосередньо самі французи за надмірну кількість кліше в епізодах, глядачі схвально відгукуються про "Емілі у Парижі". 

Раніше Дивогляд розповідав про головні серіальні прем'єри листопада. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ