Веном

Прем'єру фільму "Веном 2: Карнаж" знову перенесли

comicbookmovie.com

Розповідаємо, коли очікувати

Довгоочікувану прем'єру другої частини фільму "Веном" вкотре перенесли. Про це повідомляє портал ComicBook

Кіностудія Sony Pictures планувала  оприлюднити картину ще восени 2020 року, однак через пандемію коронавірусу цього не відбулося.

Згодом у компанії оголосили нову дату – 25 червня 2021 року, однак і вона виявилась не точною. 

За попередніми даними представників кіностудії, очікувати на прем'єру варто не раніше 17 вересня. Проте вони не виключають ймовірності чергових змін у графіку. 

Перший фільм "Веном" за коміксами Marvel вийшов у 2018 році і одразу ж привернув до себе увагу великої кількості глядачів. При бюджеті у $140 млн, світові касові збори від перегляду картини перевищили $850 млн.

Сюжет розповідає історію колишнього репортера Едді Брока, в якого вселився інопланетний симбіот – Веном, що наділив чоловіка надздібностями.

У перший частині глядачам продемонстрували пекельну боротьбу Едді та Венома із Карлтоном Джейкобом.

У другому фільмі герої об'єднають свої сили проти божевільного маніяка Клетуса Кесседі, у якого також вселився інопланетний симбіот – Карнаж. Однак, на відміну від Венома, Карнаж має на меті вбити усіх, хто зустрінеться йому на шляху.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що компанія Marvel представила ЛГБТ-версію фільму "Капітан Америка".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ