Джин Карано

Зірку "Мандалорця" звільнили з серіалу через низку провокативних постів – подробиці

фото Newsweek

38-річна Карано грала роль Кари Дьюн

Зірку серіалу "Мандалорець" Джину Карано звільнили з проєкту внаслідок серії постів, що обурили загал. Про це пише Hollywood Reporter.

38-річна Карано грала роль Кари Дьюн у двох сезонах серіалу, події якого розгортаються у всесвіті "Зоряних війн". 

Компанія Lucasfilm розірвала угоду з Джиною після публікацій в Instagram, в яких вона порівнювала республіканців в США з євреями під час Голокосту. 
 
Після негативної реакції користувачів та появи гештегу #FreeGinaCarano (Звільнити Джину Карано) запис було видалено, проте акторку це не врятувало від наслідків. 
 
У заяві Lucasfilm йдеться, що Карано не з'явиться ані в майбутніх сезонах серіалу, ані в будь-яких інших проєктах компанії. 
"Її пости у соціальних мережах, що ганьблять людей на підставі їхньої культурної та релігійної ідентичності, огидні", – зазначили у компанії. 
Відомо, що акторка вже не вперше привертає увагу через свої політичні висловлювання. 
 
У листопаді 2020 року вона публікувала суперечливі твіти, в одному з яких висміювала носіння маски під час пандемії, а в іншому – засумнівалася у чесності виборів США. 
"Лідери-демократи в уряді тепер рекомендують нам усім носити пов'язки на очах у доповненні до масок – аби ми не бачили, що насправді відбувається", – написала Джина у Twitter.
 
Раніше популярний актор потрапив у скандал через відверте листування. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ