"Друзі"

Тріумфальне повернення: зірка серіалу "Друзі" розповіла про деталі нового епізоду

courteneycoxofficial / Instagram

Він може вийти вже у 2021 році

Актора Ліза Кудроу розповіла деякі подробиці з майбутнього спецвипуску серіалу "Друзі". Про це пише Deadline.

"Ми зніматимемо його весною. І я, до речі, вже дещо зняла для серіалу, тож ми з ймовірністю в 100% скоро будемо стартувати", – зазначила Кудроу. 
 
Також акторка зазначила, що головні зйомки проєкту HBO Max відбудуться в павільйоні з тими ж декораціями, що були і в серіалі "Друзі", однак актори не гратимуть свої ролі. 
"Це не повернення в повному розумінні слова. Це не той проект, який прописаний чітко за сценарієм, ми не будемо зображати наших персонажів. Ми просто зберемося разом, що стається не так часто в реальному житті і ніколи не відбувалося перед екранами телеглядачів з тих пір, як ми завершили проект у 2004 році. Думаю, буде неймовірно", – зазначила Кудроу.
Акторка зазначила, що герої зберуться на дружні посиденьки за обідом у кадрі. 
 
Раніше зірка серіалу "Друзі" Метью Перрі повідомив, що зйомки спецвипуску серіалу, які відкладалися кілька разів через пандемію коронавірусу, відбудуться у березні 2021 року.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ