Ларрі Кінг та Шон Кінг

"Він переміг COVID-19": удова Ларрі Кінга розповіла про реальну причину смерті чоловіка

pagesix.com

23 січня на 88-му році життя помер відомий телеведучий та журналіст

23 січня помер відомий телеведучий та журналіст Ларрі Кінг. Офіційною причиною смерті назвали інфікування коронавірусом, однак вдова чоловіка Шон Кінг розповідає, що його життя забрала інша інфекція. Про це пише Entertainment Tonight. 

На момент смерті, розповідає Шон, Ларрі перебував у лікарні. За кілька тижнів до події його госпіталізували з коронавірусом. Дружина розповіла, що остання розмова з Кінгом відбувалася у додатку FaceTime. 

"Йому було важко говорити, проте він хотів бути впевненим в тому, що я почула одне повідомлення: "Я кохаю тебе, потурбуйся про хлопців", – розповіла Шон.

У пари є двоє синів – 21-річний Ченс та 20-річний Кеннон. 

Під час оприлюднення інформації у ЗМІ про смерть Ларрі офіційною її причиною назвали COVID-19. Однак Шон Кінг спростувала цей факт. 

"Це була інфекція, сепсис. Ларрі був готовий піти. Знаєте, він ніколи не хотів йти з цього світу, але його крихке маленьке тіло вже багато разів було уражене різними хворобами. Коли ми почули слово "коронавірус", наші серця стиснулися. Але Ларрі переміг COVID-19, не збирався так легко здаватися. Врешті-решт його життя забрала зовсім інша інфекція", – зазначила вдова. 

Раніше "Дивогляд" розповідав, чим Ларрі Кінг запам'ятався світу. 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ