Сідниці

Виявлено жінку з ідеальними сідницями – фото

instagram

Висновку дійшли завдяки математичній формулі

Керівник британської клініки косметичної та пластичної хірургії Ріккардо Фраті використав математичну формулу для виявлення ідеальних форм сідниць. Про це пише Daily Star. 

Як об'єкти дослідження він використав сідниці західних зірок шоубізу. Як зазначає видання, власницею ідеальних пропорцій стала 49-річна британська телеведуча Аманда Голден. 

За словами лікаря, у своєму дослідженні він використовував правило золотого перетину. Згідно з цією формулою, ідеальне співвідношення пропорцій тіла є 3:2:3, що відповідає традиційним уявленням про красу жіночої фігури – 90-60-90. 

Ріккардо Фраті вирішив, що фігура Аманди Голден є ідеальною. Додатковим плюсом є й те, що зірка не зверталася по допомогу до пластичних хірургів.  

Також лікар назвав ідеальними сідниці журналісток Сюзанни Райд та Лаури Тобін, акторки Мішель Кіган та Лорен Гуджер. Водночас форми Бейонсе, Кім Кардаш'ян та Дженніфер Лопес Фраті розкритикував за надто широкі стегна. 
 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ