Вірус, коронавірус

В одній з областей України можуть запровадити карантин через COVID-19

Pixabay

У регіоні можуть посилити протиепідемічні заходи

В Україні останнім часом реєструють дедалі більше випадків захворювання на ГРВІ, грип та COVID-19. У зв'язку з посиленою епідситуацією, в одній з областей можуть запровадити карантин, передає "Дивогляд" із посиланням на Міністерство охорони здоров'я (МОЗ).

Так, лише за попередній тиждень у Чернівецькій області зареєстрували 5586 нових випадків інфікування на ГРВІ, грип та COVID-19. Такий рівень захворюваності дещо перевищує норму епідпорогу в регіоні. Тож, якщо ситуація не покращиться, у Чернівецькій області можуть ввести локальний карантин та посилити протиепідемічні заходи.

Зокрема, йдеться про запровадження маскового режиму, соціального дистанціювання, дотримання вимог особистої гігієни, температурного режиму, скасування масових заходів до нормалізації ситуації тощо.

Головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін відмітив, що в інших регіонах України стабільно зберігається неепідемічний рівень. 

За період з 4 по 10 грудня в країні зареєстровано 155 539 випадків захворювання на ковід, грип і ГРВІ. Із них 84 823 – серед дітей віком до 17 років. 

Також у чотирьох областях зафіксована циркуляція вірусів грипу. У Волинській та Кіровоградській областях зафіксовано – грип типу А, в Івано-Франківській та Рівненській областях – грип типу В.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що штучний інтелект показав, який вигляд мали б відомі захворювання, якби вони були людьми.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ