Вакцина

Учені створили новий спосіб лікування від коронавірусу методом суміші антитіл

Shutterstock

Цей препарат вже протестували на пацієнтах, що мають важку форму коронавірусу

Вчені вже понад рік намагаються створити ефективні препарати для боротьби із коронавірусом, і деякі з них дієві. Медичні працівники та фармацевти з Великої Британії розповіли про новий спосіб лікування COVID-19. Він полягає у суміші антитіл та здатен подолати навіть важкі форми хвороби. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Вчені створили речовину шляхом поєднання двох видів різних моноклональних антитіл. Її вводять внутрішньовенно з метою повністю позбутися інфекції.

Цей препарат вже протестували на пацієнтах, що мають важку форму коронавірусу. Вчені зазначають, що 6 зі 100 осіб, в результаті отримання препарату, показали позитивний результат та повністю вилікувалися. 

"Введення цієї комбінації двох антитіл шляхом внутрішньовенної інфузії фактично знижує ризик смерті на одну п’яту. Ми виявили, що тепер можемо використовувати противірусне лікування. У цьому випадку – антитіла, у пацієнтів, які мають шанс померти без лікування на рівні одного з трьох, і ми можемо знизити цей ризик для них", – зазначив керівник дослідницької групи сер Мартін Ландрей.

Такий спосіб лікування вже активно використовують у Великій Британії. Вартість повного комплексу варіюється від  37 до 80 тис грн. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що сім'я американців заробила понад $1 млн, продаючи під виглядом ліків від COVID-19 відбілювач.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ