103-річна британська пенсіонерка відкрила секрет свого довголіття

www.segodnya.ua

Британська пенсіонерка Гертруда Хіндлі, якій минулого тижня виповнилося 103 роки, відкрила секрет свого довголіття. Він полягає у відсутності телевізора.

Про це пише Lenta.Ru з посиланням на газету Mirror.

"У всіх моїх друзів він є, але я не хочу його мати. Я просто хочу спокою", - прокоментувала пенсіонерка.  Як зазначає видання, довгожителька до виходу на пенсію працювала доглядальницею.

103-річна пенсіонерка не бачила жодної телетрансляції: ні коронацію королеви Єлизавети II, ні вбивство Джона Кеннеді, ні висадку першої людини на Місяць, ні падіння Берлінської стіни. Теракт у США 11 вересня теж пройшов поза її увагою.

За інформацією видання, замість того, щоб дивитися телевізор, Гертруда Хіндлі, за власним бажанням, доглядала за літніми людьми. Крім того, в 70-х роках довгожителька допомогла створити районний притулок для тварин і значну частину свого часу присвячувала їм. У той час їй ніколи було дивитися телепередачі.

Хіндлі не має власних дітей і проживає в будинку престарілих. Її племінник Річард Хіндлі засвідчив, що "вона дійсно ніколи не знала, що відбувається у світі".

"Я думаю, тому вона так довго і живе. Вона ніколи не хвилювалася через новини", - зазначив Річард.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ