Євро-2024: Ребров, Лунін і Зінченко відреагували на поразку збірної України, яка встановила антирекорд

Головний тренер збірної України Сергій Ребров, а також гравці Олександр Зінченко та Андрій Лунін, прокоментували розгромну поразку від Румунії (0:3) в першому турі Євро-2024

Відомо, що гравці збірної України встановили антирекорд, розгромно програвши Румунії (0:3) у рамках першого туру Євро-2024. Про це повідомляє "Дивогляд".

"На наступну гру буде інший настрій"

Йдеться про найбільшу поразку нашої Національної збірної у матчах групового раунду Чемпіонатів Європи за всю історію. До цього "синьо-жовті" у груповому етапі континентальних першостей не програвали з різницею в понад два голи.

Заява Реброва:

"Гадаю, що для всіх це було неочікувано. Це Євро. Завжди кажу: якщо хочемо досягти чогось на чемпіонаті Європи, кожен гравець мусить показувати максимум. На жаль, цього не було, але це перша гра. Будемо серйозніше та ретельніше готуватися до наступної.

Не думаю, що ми не бажали забити. І перші хвилини до пропущеного м'яча ми контролювали гру. Але є помилки, яких ми припускаємося, і це було. Вважаю, ми були недостатньо агресивні в атаці, не створювали моменти.

Що потрібно сказати футболістам збірної? Вони мають самі себе повертати. Розуміємо, що це не одна гра. Так, припустилися багатьох помилок. Потрібно ретельно аналізувати цей матч, показати гравцям та готуватися до наступного поєдинку.

Я завжди кажу: гравці дуже вдячні тим, хто захищає нашу країну. Перед грою казав футболістам, що ми граємо для них, що маємо показати дух українців. На жаль, такий результат. Впевнений, що на наступну гру буде інший настрій"

Заява Зінченка:

"Дуже важко знайти правильні слова. Дуже соромно було дивитися нашим вболівальникам в очі, всім тим, хто прийшов нас підтримати. Хлопці розуміють, що сталося. Потрібно показати нашу реакцію в наступній грі.

Що не вийшло в матчі з Румунією? Не знаю, головний тренер вкаже на наші помилки після гри, чого не вистачало. Але програвати 0:3 – це завжди боляче і неприємно.

Наскільки важко повертатися до гри після розгрому? Сподіваюся, в нас вийде це зробити. Так, на жаль, не так багато часу, але потрібно виходити з цієї ситуації. Всі команди грають за однакових умов, тож потрібно покращувати свою гру, це 100%.

Чого забракло в другому таймі? Десь агресії попереду, про це говорив головний тренер у перерві. Контроль м'яча – це одне, але створювати моменти – інше. Саме так збірна Румунії та перемогла, створила якісь напівмоменти та забила м'ячі. А далі нам вже було дуже важко"

Заява Луніна:

"Всі все бачили. Перший м'яч – моя технічна помилка, так вийшло. Тут немає жодних пояснень. Далі просто не було видно м'яча, трішки удачі (в епізоді з другим голом – прим.). В епізоді з третім голом не розібралися. Це наші помилки, треба те виправити та рухатися далі.

Наскільки важко після таких ігор повертатися? Важко. Але матчі кожні три дні, немає вибору та часу. Треба відновлюватися, перемикатися та рухатися далі.

Зараз важко щось сказати. Не завжди вдається ламати перебіг зустрічі. Всі були заряджені. Більше були підказки тактичні, як виправити ситуацію. Всі все чудово розуміли, підказки були більше тактичні, що змінити, у чому додати. Якщо аналізувати нашу гру та прибрати помилки, ми можемо обігрувати такі збірні – маємо це зробити. Треба просто не припускатися помилок"

Раніше "Дивогляд" розповідав про повний розклад матчів України та інших збірних на Євро-2024 з футболу.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше