Прапор Китаю

Обвал дороги з 20 автівками у Китаї, є загиблі – відео

Pixabay

Для проведення рятувальної операції на місце прибуло близько 500 осіб

На півдні Китаю, у провінції Гуандун, в результаті обвалу ділянки дороги загинули щонайменше 24 особи. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Sky News і Al Jazeera.

На цю мить причина обвалу залишається невідомою, але в останні дні гірська місцевість страждала від інтенсивних дощів та штормів. Місцеві чиновники повідомили, що близько 2 годині ночі 1 травня 20 автомобілів впали у прірву на дорозі.

Згідно з інформацією державної телекомпанії CCTV, 30 людей були госпіталізовані до лікарні. Також з аерофотознімків видно, як одна сторона дороги обвалилася та зійшла вниз по сусідньому схилу.

Свідки повідомили місцевим ЗМІ, що почули гучний шум і побачили за собою велику діру після того, як проїхали цим місцем дороги, що згодом обвалилася.

ЗМІ зазначили, що наразі життю постраждалих, які перебувають у лікарні, нічого не загрожує. З відео, розміщених у соцмережах і опублікованих місцевими ЗМІ, видно полум'я та дим з глибокої ями, у яку впали автомобілі. Для проведення рятувальної операції на місце прибуло близько 500 осіб.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що жінка впала у величезну дірку в китайському ТЦ.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ