Магнітна буря

Магнітні бурі в травні-2024: які дати будуть небезпечними

Depositphotos

Геомагнітна активність почнеться на початку місяця і повториться наприкінці

Магнітні бурі – це збурення магнітного поля Землі, що спричинене спалахами на Сонці. Такі явища впливають на здоров'я людини, а також різноманітні життєві процеси.

Коли чекати на магнітні бурі у травні-2024 – розповідає "Дивогляд" із посиланням на Центр передбачення космічної погоди Національного агентства океанографічних та атмосферних досліджень США.

На початку місяця – з 1 по 3 травня та з 5 до 7 травня, геомагнітна активність буде на низькому рівні. Загалом у останньому весняному місяці очікуються 14 небезпечних днів і три магнітні бурі.

Перша геомагнітна буря триватиме з 11 по 17 травня. Вона буде досить сильною за геомагнітною активність. Другу магнітну бурю прогнозують з 20 по 25 травня і буде слабкою. Ще одне підвищення сонячної активності очікується 28 травня. У цей день очікується сильна магнітна буря.

ЯКИЙ ВПЛИВ МАЮТЬ МАГНІТНІ БУРІ НА ЗДОРОВ'Я

Немає жодного наукового свідчення про те, який вплив мають магнітні бурі на здоров'я людини. Водночас, деякі дослідження продемонстрували погіршення самопочуття у пілотів, пасажирів літаків та космонавтів під час магнітних бур. Тобто, йдеться про людей, які перебувають на великій висоті від землі.

Також у під час магнітної бурі на слабкість і погане самопочуття скаржаться метеочутливі люди.

СИМПТОМИ ПІД ЧАС МАГНІТНОЇ БУРІ

Симптоми магнітної бурі можуть відрізнятися у кожної людини. Найчастіше трапляються наступні:

  • головний біль;
  • запаморочення;
  • нудота і блювота;
  • біль у суглобах і м'язах;
  • висока температура;
  • підвищений тиск;
  • безсоння.

Водночас, серйозне нездужання у такі дні – це рідкість. Для більшості людей магнітні бурі проходять непомітно, без серйозних наслідків для здоров'я.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, скільки відпочиватимуть українці у травні 2024.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ