Соціальне опитування

Від чого найбільше залежить успіх у війні – опитування серед українців

Shutterstock

Тільки 8% респондентів бачать потенціал у російській опозиції, яка могла б розхитати ситуацію на рф

Опитування показало, що переважна більшість українців (57%) підкреслює критичну роль західної підтримки, включаючи зброю, фінанси та санкції проти росії, як ключ до успіху України у війні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на дослідження Київського міжнародного інституту соціології.

Наступними за значущістю факторами є підвищення ефективності та прозорості української влади (33%), відсутність конфлікту між політичним і військовим керівництвом (32%), а також взаємодія влади з громадськістю (26%).

Від 16% до 21% опитаних вважають, що важливими є співпраця між владою та опозицією, створення коаліції патріотичних сил, зменшення міжнародної підтримки рф та збільшення ефективності українського військового керівництва.

Тільки 8% респондентів бачать потенціал у російській опозиції, яка могла б розхитати ситуацію на рф. Також 7% висловлюють готовність надати військово-політичному керівництву України ширші повноваження для прийняття критичних рішень.

Опитування, що охоплює громадян України віком від 18 років з усіх регіонів, крім АР Крим та окупованих територій, було проведено в період з 17 по 23 лютого методом телефонних інтерв'ю.

Раніше ми розповідали, що серед українців продовжує знижуватися рівень довіри до телемарафону.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ