Осло

"Країна моєї душі": користувачам мережі пропонують пройти цікавий тест

Shutterstock

Зверніть увагу на чотири країни

Подорожі – це можливість дізнатися більше про нове місто або країну, познайомитися з їх стилем життя та культурою. Однак, інколи буває важко визначитися з вибором країни для подорожі. 

"Дивогляд" пропонує вашій увазі чотири популярні та гідні для відвідування країни, а також тест, який допоможе визначитися, до якої з них ваша душа лежить.

Для початку оберіть одну з картинок, яка вам подобається найбільше. Кожне із зображень – окрема країна: Норвегія, Чилі, ПАР і Канада.

Тест "Країна моєї душі"
Тест "Країна моєї душі"
Фото: DALL-E

Результати тесту

  1. Південно-Африканська Республіка (ПАР)

Якщо ви звернули найбільшу увагу на перше зображення, що символізує диких тварин, виноградники та золоті пляжі Південно-Африканської республіки – ви справжній поціновував природи в її первозданній красі. Вам також до душі пригоди та різноманіття культур.

  1. Норвегія

Друге зображення у колажі відображає Норвегію. Якщо ви вражені захопливими фіордами, північним сяйвом та горами, а також маєте любов до природної краси, спокою та гармонії, то ваша країна – це Норвегія.

  1. Канада

Третє зображення представляє Канаду. Ця країна славиться своїми густими та могутніми лісами, гірськолижними курортами, мальовничими озерами. Все це – про силу природи. 

  1. Чилі

Четверте зображення символізує Чилі, з її дивовижними водоспадами, пустелею Атакама та сніжними вершинами Анд. Обравши цю країну, ви відкриєте для себе нові враження та побачите контрасти природи – від пустелі до льодовиків.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що колишній ведучий "Орла і Решки" назвав найкращі місця в Україні, які варто відвідати кожному.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ