"Повністю за смаком путіна": у мережі обговорюють імовірну коханку президента росії – що про неї відомо

Жінка веде активну діяльність на росії та виступає за цензуру в інтернеті

У мережі активно обговорюють начебто нове кохання президента росії володимира путіна – Катерину Мізуліну, яка вдвічі молодша за нього. Що відомо про жінку та її діяльності – розповідає "Дивогляд".

39-річна Катерина Мізуліна – уродженка Ярославля, але ще у шкільному віці переїхала з батьками до москви. Її мати – Олена Мізуліна – депутатка госдуми, а батько – Михайло Мізулін – доцент кафедри політології та політичного управління РАНХиГС.

У 2010 році Катерина закінчила московський державний університет. За часів навчання вона працювала перекладачем з китайської мови у складі офіційних російських делегацій у Китаї. Відомо, що жінка володіє кількома іноземними мовами – англійською, німецькою, китайською, індонезійською та французькою.

У 2017 році Мізуліна була призначена директоркою Асоціації учасників ринку інтернет-індустрії "Ліга безпечного інтернету". Вона активно виступає за цензуру в інтернеті та є прихильницею введення штрафів та інших санкцій на адресу ЗМІ та соціальних мереж, що не виконують російське законодавство. 

Мізуліна та "півні"

У 2022 році жінка назвала громадян росії, які засудили "сво" і виїхали за кордон, "півнями, що кукурікають", а їхній від'їзд з країни сприйняла за очищення від небажаних громадян. 

Згодом жінка висловилася й щодо "некоректної" діяльності Гуглу та Вікіпедії:

"Спочатку зачистимо Україну від нацистів і бандерівців, а тоді дійдемо до Гугла і Вікіпедії", – заявила Мізуліна.

Через відверту проросійську позицію та гучні висловлювання, 29 січня 2024 року Мізуліну було занесено до санкційного списку 27 країн Євросоюзу "за порушення прав людини та серйозні та систематичні порушення свободи вираження думок".

Катерина Мізуліна
Катерина Мізуліна
Фото: @ekaterina_mizulina / Instagram

Мізуліна та володимир путін

У мережі активно обговорюють інформацію про те, що Катерина Мізуліна може бути новим захопленням президента рф володимира путіна, однак, жодних підтверджень цьому немає.

"Катя Мізуліна повністю в смаку Путіна. Цей тип Барбі завжди підходив йому дуже добре"

"Путіну 71 рік, давайте не будемо ставитися до віку. Загалом, чоловік у повному розквіті, чому б і ні? Адже Каті Мізуліній 39 років... Ще не будемо забувати... вона за традиційні цінності. Так само як давня партнерка Путіна Аліна Кабаєва", – сказала російська правозахисниця Ольга Романова.

У 2023 році Мізуліній приписували роман з популярним російським виконавцем SHAMAN (справжнє ім'я – Ярослав Дронов). Чутки про ймовірне кохання з артистом з'явилися після того, як у соцмережах Мізуліної з'явилися спільні фото зі співаком. Вона також розповідала, що слухає лише пісні Дронова та гімн росії.

Скандали з Мізуліною

У квітні 2023 року Катерина Мізуліна повідомила у своєму Telegram, що акаунти відомого співака Єгора Кріда та популярного російського блогера В'ячеслава Леонтьєва (Buster) були заблоковані на сервісі Twitch.

"Єгор Крід, Buster, та PlohoyParen заблоковані на платформі Twitch. Це пов'язано з тим, що їхні сторінки внесені до реєстру заборонених сайтів Роскомнаглядом після звернення Ліги безпечного інтернету з незаконної реклами онлайн-казино у цих стрімерів", – пояснила жінка.

У листопаді того ж року Єгор Крід подав позов про захист честі та гідності проти Катерини Мізуліної.

Також у 2023 році жінка запропонувала відправити блогера Даню Мілохіна до лав зс рф, після того як дізналася, що він повернувся до країни. Незабаром після цього артист знову виїхав за кордон.

"Блогер не був раніше призваний до лав Збройних сил Росії, хоча, за наявною інформацією, підстав для відстрочення немає. Цей крок сприятиме патріотичному вихованню", – казала Мізуліна.

Мізуліна не залишила без уваги й популярного блогера Юрія Дудя. У червні 2021 року жінка виявила у його інтерв'ю з Івангаєм та Моргенштерном пропаганду наркотиків. З цим питанням вона звернулася до МВС з проханням перевірити інтерв'ю. Тоді на Дудя порушили справу та виписали штраф на 100 тис рублів.

У лютому 2022 року Ліга безпечного інтернету попросила Мін'юст перевірити Дудя щодо іноземного фінансування. Того ж року блогера оштрафували за начебто гей-пропаганду в інтерв'ю з художником Федором Павловим-Андрійовичем. На той час Юрій Дудь уже входив до списку іноагентів.

9 лютого 2024 року голова Ліги безпечного інтернету прочитала лекцію перед студентами Казанського федерального університету. За інформацією деяких росЗМІ, під час заходу десятки молодих людей начебто встали зі своїх місць та залишили зал.

Також під час дискусії у Мізуліної зав'язалася суперечка з одним з учнів вишу. Тоді  студент заявив, що багато хто їде з росії саме "через доноси".

"Сотні тисяч росіян залишають країну безповоротно через те, що знову починається історія з доносами!", – сказав студент.

У відповідь на це Мізуліна попросила навести кілька прикладів і фактів, а також пояснила, як влаштовано роботу її організації. Вона зазначила, що до Ліги безпечного інтернету може вступити будь-який громадянин росії, а всю необхідну інформацію громадські працівники передають у поліцію і далі до суду, який призначає експертизу, а лише після цього вирішується питання про штрафи.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що колишня міністерка з Австрії переїхала на росію та поскаржилася на життя.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше