Зима

Синоптик поділився прогнозом погоди до кінця зими

Shutterstock

Погода буде мінливою

Народний синоптик Володимир Деркач поділився прогнозом погоди до самого кінця зими 2024 року, передає "Дивогляд" із посиланням на Телеграф.

Погода у січні 2024

Експерт прогнозує у січні відносно комфортну погоду, без сильних вітрів та надмірних опадів. У першій декаді місяця переважатиме "плюсова" температура або близько 0°С. У нічний час – близько "нуля", але місцями можливі легкі морози. 

Температура повітря почне поступово знижуватися після Різдва 7 січня. Також очікується посилення опадів, а температура повітря вночі опуститься до "мінусу".

У другій декаді січня триватимуть слабкі опади, а сніг замінюватиметься дощем. З середини другої декади очікуються морози як вдень, так і вночі.

Наприкінці січня – опади у вигляді мокрого снігу або дощу. Вночі можливі помірні морози.

Погода у лютому 2024

Лютий розпочнеться невеликим похолоданням. Уночі – суцільний мінус, а вдень – до 0° C. Із середини першої декади температура повітря у денний час підвищиться, а вночі переважатиме "мінус". Опади помірні, місцями досить вітряно.

У середині місяця очікуються часті зміни погоди і показників термометрів. В окремі дні – досить сильні пориви вітру. Також на початку другої декади вночі очікується різке зниження температури повітря, а у денний час утримається досить помірна температура. 

Українці відчують потепління на початку останньої декади лютого. Хоча у нічний час ще відчуватиметься морозна температура. Вдень буде "плюс" або близько 0°С. Опадів буде не багато.

"Загалом зимові місяці продовжать підтверджувати тенденцію глобального потепління. Січень виявиться навіть теплішим за лютий. Найбільший мінус за зиму випаде саме на останній місяць зими, хоча ці температури не дуже налякають нас. А от перший місяць року буде більш комфортним у плані вітрів і опадів, а лютий виправдає свою назву в окремі періоди", – пояснив народний синоптик.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Дніпрі на початку січня розквітла сакура.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ