The Outer Worlds

Час спливає: геймерам безкоштовно роздають високо оцінену відеогру – трейлер і опис

Obsidian Entertainment

Чудовий новорічний подарунок

У магазині Epic Games Store почалася нова безкоштовна роздача – цього разу можна отримати гру The Outer Worlds від Obsidian. Про це повідомляє "Дивогляд".

Геймерам у рамках новорічної роздачі віддають Spacer's Choice Edition, яка є найповнішим виданням відеогри з усіма доповненнями та іншими поліпшеннями.

Треба поспішити, бо додати цей проєкт до своєї бібліотеки можна до 18:00 за Києвом 26 грудня. Це можна зробити за посиланням.

Зазначимо, що The Outer Worlds – це рольова гра, випущена у жовтні 2019 року для платформ Microsoft Windows, PlayStation 4 та Xbox One, а пізніше для Nintendo Switch.

Гравець виконує роль персонажа, який прокидається із заморозки на космічному кораблі. Він зазнає проблем та інтриг у колонії в іншій галактиці, де корпорації контролюють всі аспекти життя. Гра отримала позитивні відгуки за свій сюжет, характери та відкрите світове будівництво.

Раніше "Дивогляд" розповідав, які відеоігри були найкрасивішими у 2023 році.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ