Лоуренс Салліван

GTA 6 потрапила у скандал: розробників розкритикував "Джокер" і вимагає мільйони доларів

Колаж Your Real Reads

"GTA, нам треба поговорити"

"Флоридський Джокер", менш відомий як Лоуренс Салліван, звинуватив студію Rockstar Games у нелегальному використанні його образу для одного з персонажів відеогри GTA 6. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Business Insider.

Фото американця стало вірусним у США у 2017 році через його татуювання з обличчям Джокера. За словами Саллівана, розробники відеогри скористалися його образом під час створення трейлера.

Він навіть записав звернення, звинувачуючи Rockstar Games і вимагаючи авторів Grand Theft Auto (GTA) зв'язатися з ним.

"GTA, нам треба поговорити. Якщо ні, то ти маєш дати мені мільйон чи два. У Флоридського Джокера такого немає. Ви забрали мою подобу. Ви забрали моє життя. Це я – людина, якою ви надихалися ", – сказав він.

@lawrence.sullivan0

На цю подію вже відреагував Роджер Кларк, який зіграв Артура Моргана у Red Dead Redemption 2, у ще одній грі Rockstar Games. Він сказав, що "Джокеру" немає про що балакати з розробниками.

"Вони мають купу юристів і точно знають, що їм можна робити, а що – зась. На твоєму місці я б бодай якось скористався популярністю, яку вони тобі подарували. Будьмо чесні, з таким обличчям роботу в Home Depot (мережа магазинів з товарами для дому в США – ред.) ти не отримаєш", – сказав Кларк.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що вийшов довгоочікуваний перший трейлер GTA 6.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ