Відеоігри

Які відеоігри були найкрасивішими у 2023 році – рейтинг

Sigmund By / Unsplash

Лідером виявився екшен у всесвіті "Аватара"

Технічні фахівці склали топ ігор 2023 року, які мали найкрасивішу графіку. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Digital Foundry.

Лідером виявився екшен у всесвіті "Аватара" з назвою Avatar: Frontiers of Pandora. Розробників похвалили за яскравий відкритий світ і ефективне використання рейтрейсингу, у тому числі на консолях.

Далі йде Alan Wake 2, яке має чудове природне освітлення та високу деталізацію об'єктів. Проєкт також відзначили за реалістичну картинку.

Трійку лідерів замикає Cyberpunk 2077 в режимі RT Overdrive. Попри наявність загальних технічних проблем, цю гру похвалили за вражаюче технічне досягнення.

Далі йдуть Star Wars Jedi: Survivor; Final Fantasy XVI; RoboCop: Rogue City; Resident Evil 4; Hi-Fi RUSH; Super Mario Bros. Wonder; Marvel’s Spider-Man 2. Додатково технічні експерти згадали про проєкти, які не потрапили до рейтингу, але все одно запам'яталися чудовою графікою: рімейк Dead Space; Horizon Forbidden West: Burning Shores; Jusant; Armored Core 6; Metroid Prime Remastered.

Раніше "Дивогляд" розповідав про найкращі ігри 2023 року за версією TIME.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ