Свято

Чи відбудуться у Києві масові новорічні заходи – КМВА

Shutterstock

Рішення ухвалила Рада Оборони столиці

Незабаром українці святкуватимуть Новий рік і Різдво. Чи відбудуться у Києві масові заходи на новорічні свята – розповів "Дивогляд" із посиланням на КМВА.

Рада оборони столиці ухвалила рішення про заборону масових заходів на честь новорічних свят.

"На Різдво та Новий Рік у Києві не буде жодних масових заходів – ані ярмарок, ані святкувань. Таке рішення ухвалила Рада Оборони Києва", – йдеться у повідомленні КМВА.

Попри відсутність святкових заходів, на Софіївській площі змонтували головну ялинку країни, відкриття якої заплановано на 6 грудня. 

"Ялинка встановлена виключно за кошти меценатів – без витрат бюджетних коштів на облаштування новорічної красуні та на електроенергію", – підкреслили в адміністрації.

Що стосується комендантської години, то на період зимових свят і безпосередньо у новорічну ніч вона продовжить діяти без змін – із 00:00 до 05:00.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" ділився з вами списком найкращих пісень для новорічного настрою.

Дивіться також відео 5 каналу: Історії про відьом, опришків та Івана Франка! Інтерактивне підземелля у Ратуші Івано-Франківська

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ