Свято

Чи скасують у Києві комендантську годину в новорічну ніч – відповіли у КМВА

Shutterstock

У столиці не планується жодних заходів на новорічні свята

У КМВА розповіли, чи змінять в українській столиці комендантську годину на період зимових свят і безпосередньо у новорічну ніч, передає "Дивогляд".

Рада оборони Києва ухвалила рішення, яке передбачає, що тривалість комендантської години на період Нового року та Різдва у столиці залишиться незмінною – з 00:00 до 05:00. 

Також на новорічні свята у Києві не заплановані масові заходи й ярмарки. Лише на Софіївській площі традиційно встановили головну ялинку країни. Фінансування здійснювалося меценатами, без витрат з державного бюджету.

Ялинку прикрасили енергоощадними гірляндами. Навколо головної ялинки встановили кілька невеликих дерев. Кожен охочий зможе зняти з них іграшку на пам'ять, якщо зробить донат на ЗСУ. Для цього біля кожної ялинки розташовані спеціальні QR-коди, повідомили у КМДА.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Львові встановлять новорічну ялинку з протитанковим їжаком замість зірки.

Дивіться також відео 5 каналу: Історії про відьом, опришків та Івана Франка! Інтерактивне підземелля у Ратуші Івано-Франківська

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ