Термометр

На початку грудня в Україну завітає потепління до +10°С – синоптикиня

Shutterstock

Очікується сніговий покрив

Зима в Україні розпочнеться вже цієї п'ятниці. Разом із цим, у частині областей ще очікується тепла погода, передає "Дивогляд".

Синоптикиня Наталія Птуха розповіла, що у перші дні грудня частину регіонів накриє потепління до +10°С. Зокрема, на початку першого місяця зими на Півдні очікується захід теплішої повітряної маси.

"По південних областях на 1-2 грудня очікуємо вище 10 градусів тепла. Тобто це доволі високі значення, як для цієї пори року", – підкреслила Наталія Птуха.

Яка в Україні буде погода у першій декаді грудня

Синоптикиня Укргідрометцентру прогнозує сніговий покрив у першій декаді грудня, який накриє Західні регіони.

"Навіть більше Львівська, Волинська та Рівненська, й по північному кордону України", – зауважила синоптикиня.

Також сніговий покрив спостерігатимуть на Київщині, на метеостанції "Чорнобиль". А ось на метеостанції "Миронівка", скоріше за все, його вже не буде.

"Тому ось бачимо, що кількасот кілометрів, а вже різниця буде відчутна", – підкреслила Птуха.

За словами фахівчині, на вихідних – 2-3 листопада, через територію України буде пролягати фронтальна система, яка спричинить снігопад у західних і в північних областях.

"Очікуємо, що принаймні в першій декаді грудня по Заходу в Карпатах звичайно і по північних кордонах України цей сніговий покрив буде залишатися. На решті території поки що такого сталого снігового покриву немає, або як і є, то розтане, або буде з прогалинами", – підсумувала Птуха.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, якою буде погода у грудні 2023.

Дивіться також відео 5 каналу: ЗАМЕЛО! Як долають негоду в столиці та на під'їздах? Віталій Залевський НАЖИВО

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше