Зима

Синоптикиня Укргідрометцентру поділилася прогнозом на зиму 2023-24 року

Pixabay

Зима буде відносно теплою

Синоптикиня Укргідрометцентру Наталія Птуха поділилася своїм прогнозом на зиму 2023-2024 року, передає "Дивогляд".

За словами експертки, ця зима буде відносно теплою у порівнянні з минулими роками:

"За інформацією наших кліматологів (і не тільки наших, а й світових), є глобальна тенденція до того, що ось цей холодний період в нашому регіоні стає менш інтенсивним, менше період дуже морозної погоди. І в процентному відношенні, звичайно, більше шансів, що зима буде теплою", – сказала синоптикиня.

Наталія Птуха нагадала, що цей рік був багатий на температурні рекорди, тому не варто виключати незвично високих та низьких показників повітря цьогорічної зими.

"У нас був вересень з рекордно високими значеннями температури. В цілому у нас тривало метеорологічне літо в Україні і в багатьох європейських країнах теж. І зараз бачимо, що кілька днів тому у нас також були температурні рекорди в багатьох областях, навіть в Одеській області – +30°С і вище було в денні години на вихідних. Тому тенденція зберігається. І в процентному порівнянні вчені говорять, що є ймовірність, що буде більш тепла зима, в порівнянні з нормою. Цього абсолютно не виключають", – заявила Птуха.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що синоптики дали прогноз на листопад 2023.

Дивіться також відео 5 каналу: Влада РОЗБЕЩУЄ! Найбільший ЖАХ – суспільство не довіряє українському парламенту!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ