Instagram

В Instagram дозволили завантажувати відео Reels на пристрій

Shutterstock

Нову функцію запроваджують для користувачів з різних країн

В Instagram запровадили нову функцію, яка дозволяє завантажувати відео Reels із застосунку на пристрій, передає "Дивогляд" із посиланням на TechCrunch.

Раніше користувачі могли зберігати відео Reels лише у додатку Instagram. Тепер вони можуть завантажувати контент на свій пристрій. Усі завантажені Reels будуть помічені водяним знаком із логотипом Instagram та ніком пабліку, якому належить відео.

Як завантажити відео Reels?

Для завантаження відео Reels на пристрій користувачам необхідно натиснути на кнопку "Поділитися", а після цього обрати відповідну опцію. Разом із цим, у налаштуваннях користувачі можуть заборонити іншим завантажувати їхнє відео. Це можна зробити у розділі "Конфіденційність".

Разом із цим, якщо користувач завантажуватиме відео з ліцензійною музикою, воно зберігатиметься без звуку. А ось якщо Reels містить оригінальну аудіодоріжку, його можна зберігати зі звуком.

Функцію ще у червні почали тестувати користувачі у США, а тепер її впроваджують у різних країнах світу.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Meta запровадила нові функції для редагування фото і відео на основі штучного інтелекту.

Дивіться також відео 5 каналу: Розмінування: молодь створила РОБОТА-САПЕРА

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ