Словаччина

Перевізники Словаччини розблокували один з пунктів пропуску з Україною

Shutterstock

Пункт пропуску почали блокувати 21 листопада

Словацькі перевізники тимчасово розблокували рух українських вантажівок через пункт пропуску "Вишнє-Нємецке". Про це повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко, передає "Дивогляд" із посиланням на Українську правду.

За словами речника пункт пропуску почали блокувати 21 листопада:

"За інформацією, що надійшла від Прикордонної поліції Словацької Республіки, з 13.30 21 листопада розпочалося блокування руху для вантажного автотранспорту, що рухається на напрямку словацького пункту пропуску "Вишнє Нємецке", суміжному з українським пунктом пропуску "Ужгород", – сказав Демченко.

Вже 22 листопада рух тимчасово відкрито. Пропуск легкового автомобільного транспорту та автобусів на в’їзд і виїзд продовжує здійснюватися в штатному режимі.

Наразі нічого не відомо про терміни остаточного розблокування пункту пропуску, але не виключено, що "такі дії словацьких перевізників можуть бути довготривалими".

Українські прикордонники вживають заходів з метою встановлення взаємодії зі словацькими колегами щодо подальшого пропуску вантажного автотранспорту та категорії вантажів через кордон.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що землетрус із території Словаччини відчули на Закарпатті та у Львові.

Дивіться також відео 5 каналу: СОБАКИ-САПЕРИ! Як допомагають у гуманітарному розмінуванні!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ