Дуб

На Київщині оригінально вилікували 260-річний дуб – фото

Фото з соцмереж

"Такі дерева в нашій країні і не лише, списують як аварійні та безнадійні. Але не у мене".

У Боярці (Київська область) вилікували 260-річний дуб, облаштувавши в ньому житло для кажанів та дрібних птахів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на арбориста Володимира Ветроградського.

Дерево постраждало від буревію. Внаслідок його анатомічної вади, яка полягала в роздвоєнні стовбура, всередині дуба почався прихований розвиток патогенного гриба. За кілька років частина дерева відірвалася від основного стовбура, і відкрилася ушкоджена ділянка.

"Такі дерева в нашій країні та не лише списують як аварійні та безнадійні. Але не у мене. Вирішили поборотися за подальше життя дерева, і цього разу не стандартно, а з користю для братів наших менших", – розповів Ветроградський.

У відкритій порожнині зробили комірки для птахів і кажанів, де вони зможуть жити протягом найближчих 50-60 років, поки дуб затягуватиме рану. Арборист додав, що йдеться про найбільш масштабний кейс із порятунку дерева на приватних об'єктах у нашій країні.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Великій Британії спиляли дерево Робін Гуда.

Дивіться також відео 5 каналу: СОБАКИ-САПЕРИ! Як допомагають у гуманітарному розмінуванні!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ