Новонароджена дитина

Вперше за 30 років у селі Італії народилася дитина – фото

Shutterstock

Її батьки покинули місто, бо не встояли перед "сильним покликом гір"

У високогірному селі Тіццола (Італія) вперше за 30 років народилася дитина. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Quoditiano Nazionale.

Дитя з'явилося на світ 6 листопада у сім'ї Сімони Альбертіні та Томаса Річелді. Родина переїхала до села у 2016 році, коли там жили лише 23 людини. Завдяки ним тепер населення становить 26 осіб.

Для хлопчика обрали оригінальне ім'я – Аксель на честь лідера культового рок-гурту Guns N' Roses Ексла Роуза.

41-річна Сімона народилася в Апеннінах, а батько малюка Томас – в Модені. Вони мешкали та працювали в Реджо-Емілії, але сім років тому не встояли перед "сильним покликом гір".

Італійська родина
Італійська родина
Фото: quotidiano.net

Закохані покинули місто та назавжди оселилися у Тіццолі, рідному селі сім'ї Сімони. Вони почали мешкати там, попри відсутність звичних зручностей. Жінка влаштувалася на роботу до федерації ремісників, а її чоловік – муляром.

"Тепер, з народженням Акселя, ми більше ніколи звідси не поїдемо. Оскільки пологового залу в лікарні більше не існує, ми обрали кесарів розтин, і все минуло добре. Вибір було зроблено, щоб уникнути ризику доставки на машині швидкої допомоги або гелікоптері у разі ускладнень. Тепер ми задоволені цим вибором і Аксель ростиме в горах. Таким чином, у невеликому масштабі ми можемо піти проти тенденції демографічного занепаду в наших Апеннінах: тут здебільшого села населені небагатьма людьми, здебільшого літніми людьми. Нерідко відбувається святкування столітнього ювілею. Ми абсолютно спокійні, бо малюк здоровий", – поділилася жінка.

Раніше ми розповідали, що у Львові бабусь і дідусів безкоштовно навчають догляду за новонародженими.

Дивіться також відео 5 каналу: Підготовка до ЗИМИ! Яка ситуація з УКРИТТЯМИ в прифронтовому Запоріжжі?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ