Вагітність

У Дніпрі народилося немовля-рекордсмен, вагою 6 кг

Unsplash

Результати УЗД показували, що дитина мала б народитися вдвічі меншою

У Дніпрі народилося немовля, вагою 6 кг і зростом 60 см, передає "Дивогляд" із посланням на ТСН.

Дівчинка на ім'я Мирослава з'явилася на світ справжньою рекордсменкою, оскільки її параметри відрізняються від параметрів одноліток.

Молода матір з Нікополя Анастасія Токарчук розповіла, що до сьомого місяця вагітності у неї відносно слабо виднівся живіт, але згодом він почав стрімко рости:

"До сьомого місяця в мене взагалі не було живота, а потім десь місяців у сім з половиною, вісім я кажу: "Мені так важко дихати, у мене синці на ребрах". Уже на девʼятому місяці такий був живіт, неосяжний. Мені племінник казав: "Тьотю, коли ти лопнеш уже?", – розповіла Анастасія.

Лікарі відмітили, що наразі малеча почувається добре. Попри те, що зараз вона більша за інших немовлят, через деякий час вона не відрізнятиметься за розміром від однолітків.

Результати УЗД в Нікополі показували, що дитина мала б народитися вдвічі меншою. Лікарі з Дніпра перед пологами встановили, що немовля значно більше, тому вирішили робити кесарів розтин.

"Коли ми спочатку витягли щічки, потім тулуб, а потім була така солоденька ляшечка, ми були дуже вражені, бо 6 кілограмів побачити ніхто не очікував", – прокоментувала лікарка породіллі.

Лікарі відмітили, що жінка з дитинства має цукровий діабет. Це могло вплинути на дитину, але зазвичай навіть у такому випадку діти народжуються не більше 5 кг.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що жінка дізналася про свою вагітність після того, як несподівано народила дитину у власному ліжку.

Дивіться також відео 5 каналу: Яєць по 17 гривень не буде? Як зміниться процедура закупівель для війська?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ