Лоуренс Фаусетт

Другий у світі чоловік, якому імплантували серце свині, помер

New York Post

"Останнім бажанням Фаусетта було, щоб ми максимально використали те, що ми дізналися з нашого досвіду"

Помер 58-річний Лоуренс Фаусетт, що став другим у світі чоловіком, якому пересадили серце свині. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New York Post.

Фаусетт був ветераном ВМФ і відставним лаборантом Національного інституту охорони здоров'я. Ознаки того, що його тіло відкидає свиняче серце, з'явилися тільки за кілька днів до його смерті 30 жовтня.

Нагадаємо, що операцію йому провели ще у вересні. З того часу лікарі відзначали прогрес, бо американець відновив здатність ходити та навіть міг грати в карти з дружиною.

"Останнім бажанням Фаусетта було, щоб ми максимально використали те, що ми дізналися з нашого досвіду, щоб іншим гарантували шанс на нове серце, коли людський орган недоступний. Потім він сказав команді лікарів і медсестер, що зібралася навколо нього, що любить нас. Нам його дуже не вистачатиме", – розповів хірург, доктор Бартлі П. Гріффіт.

У січні минулого року хірурги вперше пересадили людині серце свині – першим пацієнтом став 57-річний Девід Беннетт-старший. Однак він прожив із трансплантованим органом два місяця та помер через свинячий вірус. Як і у випадку з ним, фахівці проаналізують випадок Фаусетта задля виявлення факторів, яких можна запобігти при майбутніх трансплантаціях.

"Це дозволить нам продовжувати рухатися вперед і навчати наших колег у цій галузі нашого досвіду. Ми не можемо висловити достатню подяку Фаусетту та його сім'ї за те, що вони дозволили нам продовжувати досягати значних успіхів на шляху до того, щоб зробити ксенотрансплантати реальністю", – розповів хірург Мухаммад Мохіуддін.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що померла пацієнтка, якій першій в Україні пересадили серце і легені.

Дивіться також відео 5 каналу: ЗДИЧАВІЛИ ЗОВСІМ! Знову виглядають біолабораторії в Україні. Новий фейк російської пропаганди

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ