пункт незламності

Пункти незламності вже в "Дії": як знайти інформацію про найближчий об'єкт

nezlamnist.gov.ua

"Входимо в зиму підготовленими та сильними"

У державному застосунку "Дія" з'явилася інформація про пункти незламності, передає "Дивогляд" із посиланням на Telegram-канал "Дія".

Нова послуга зарпацювала з 20 жовтня. Вона дозволяє користувачам знайти найближчий до себе Пункт незламності, прокласти до нього маршрут, а також ознайомитися з його графіком роботи.

У Пункті незламності жителі України зможуть отримати живлення для своїх девайсів, зігрітися, підключитися до мережі інтернет тощо.

Наразі відповідна послуга працює для всіх областей за винятком Херсонщини, Запоріжжя, Донеччини та Луганщини.

"Входимо в зиму підготовленими та сильними. Рішучі протистояти будь-яким викликам", – відмітив прем'єр-міністр України Дениса Шмигаль.

Мапу Пунктів незламності можна завантажити у мобільному додатку "Дія". Вона працює навіть без підключення до мережі Інтернет.

"Знайти найближчий Пункт незламності, перевірити, чи є там усе необхідне, та побудувати маршрут тепер можна за кілька кліків – у "Дії". Працюємо, щоб ви залишалися на зв'язку навіть під час блекаутів", – наголосили в Дії.

Як підключити функцію?

Увійдіть у додаток "Дія" та виберіть послугу "Пункти незламності". Оберіть свою область та завантажте мапу. Після цього надайте свою геолокацію і система згенерує усі пункти незламності в радіусі 1,5 км від вас.

Якщо ви бажаєте залишити свою геолокацію прихованою – знайдіть пункти вручну.

"Також можете застосувати фільтри та прокласти маршрут. Серед фільтрів: інтернет, мобільний зв’язок, генератор, пандус тощо", – йдеться у повідомленні Telegram-каналу "Дія".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що в "Укрнафті" прокоментували ймовірність газового блекауту взимку.

Дивіться також відео 5 каналу: СІДНЕЙСЬКІЙ ОПЕРІ – 50! Про історію створення будівлі - Нонна Стефанова

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ