Ключі

Жінка придбала старий занедбаний будинок, в якому несподівано знайшла "скарб" – відео

Shutterstock

Родині довелося витратити цілий рік, щоб їхнє нове житло стало затишним

У США жінка на ім'я Меггі Макго придбала зі своїм чоловіком старий дім, в якому знайшла багато цікавих речей і навіть човен. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її TikTok.

За словами американки, яка працює реставраторкою, минулого року вона стала власницею будинку, який стояв занедбаним від початку 2000-х років. Вона та її чоловік придбали нерухомість у вдови, яка не доглядала за будинком після смерті свого чоловіка.

Родині довелося витратити цілий рік, щоб їхнє нове житло стало затишним. Поступово ремонтуючи будинок, Меггі знаходила багато цікавих предметів. Наприклад, в одному з ліжок був скелет білки, але головним сюрпризом виявився не він.

Так, поблизу будинку стояв замкнений сарай, куди американка тривалий час не ходила через присутність там павуків і наявність міцних замків. Однак згодом вона туди все ж таки потрапила та знайшла багато "дивовижного обладнання".

Найбільше дівчині сподобався човен, який зберігся у чудовому стані. Авторка відео не повідомила, що вона планує робити з цією знахідкою.

@maggiemcgaugh

Раніше "Дивогляд" розповідав, що жінка розповіла, як здійснила неймовірний обмін, коли почала зі шпильки для волосся та закінчила справжнім будинком.

Дивіться також відео 5 каналу: Унікальний випадок для України! Двом дівчатам зробили пересадку серця. Який настрій у пацієнток?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ